27.09.2016/22:15

Eurocash chce rozwijać projekt Abc na kołach – zobacz wnętrze mobilnego sklepu

W Polsce jest miejsce nawet dla kilkuset sklepów mobilnych pod szyldem Abc na kołach - powiedział Luis Amaral, prezes zarządu Grupy Eurocash. Obecnie na rynku działa 10 mobilnych punktów handlowych, a do końca roku ma ruszyć pięć kolejnych. Warto więc bliżej przyjrzeć się nowemu projektowi grupy Eurocash.

Jak powiedział Luis Amaral uruchomienie mobilnych sklepów koncept "Abc na kołach" wynikało z potrzeb polskiego rynku. – Około 4 mln osób w Polsce nie może zrobić codziennych zakupów, bo w pobliżu nie ma placówki handlowej. Taka sytuacja ma miejsce zwłaszcza na polskich wsiach – wyjaśnia prezes Grupy Eurocash.

Amaral dodaje, że koncept ABC na kołach jest właśnie skierowany do mieszkańców na terenach wiejski i ma na celu ułatwienie im robienia codziennych sprawunków. Mobilne sklepy obsługują, m.in. klientów w województwie lubelskim.

Wchodząca w skład Grupy Eurocash sieć franczyzowych sklepów ABC liczy obecnie ponad 8000 małych i średnich niezależnych sklepów spożywczych i spożywczo-chemicznych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.