23.02.2017/09:58

Przemysław Ciaś dołączył do zarządu Grupy Eurocash

Rada nadzorcza Eurocashu podjęła uchwałę o powołaniu Przemysława Ciasia na stanowisko członka zarządu spółki. W nowej roli będzie on odpowiedzialny za obszary logistyki oraz IT w dystrybucyjnej grupie.

Przemysław Ciaś ukończył studia informatyczne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 1996-2008 pracował jako konsultant IT oraz zarządzania w Comarch oraz Accenture i zajmował się m.in. realizacją projektów dla klientów z sektora FMCG na rynkach europejskich.

Po dołączeniu w 2008 do Grupy Eurocash, Ciaś zajmował stanowisko dyrektora IT, a następnie dyrektora generalnego logistyki.

To już druga zmiana w zarządzie Grupy Eurocash od początku roku. Przypomnijmy, 13 stycznia rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu spółki złożył David Boner. Na stanowisku tym pracował przez niecałe dwa lata, odpowiadając za segmenty Eurocash Cash & Carry oraz Eurocash Alkohole. Przed dołączeniem do Eurocashu Boner przez ok. dwa lata pełnił funkcję prezesa Makro Cash & Carry.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.