31.10.2018/17:00

Eurocash otworzy dwa kolejne centra dystrybucyjne

Grupa Eurocash otworzy kolejne dwa centra dystrybucyjne - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Jedno z nich zainauguruje działalność jeszcze przed końcem roku, a drugie - w roku 2019.

- Jeszcze w tym roku otworzymy pod Poznaniem kolejne, trzynaste już centrum dystrybucyjne. Z kolei w przyszłym roku zaplanowaliśmy otwarcie czternastego centrum pod Krakowem - zdradza w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Polański, dyrektor generalny Eurocash Dystrybucja.

Jak tłumaczy przedstawiciel giełdowej grupy, obydwa centra będą posiadały powierzchnię kilkudziesięciu tys. mkw. i "pozwolą na jeszcze sprawniejsze obsługiwanie klientów".

- W Eurocash Dystrybucja od lat inwestujemy w optymalizację łańcucha dostaw. Chcemy, aby dostawy do naszych klientów były jak najszybsze, pewne i pełne - podkreśla Polański.

Aktualnie Eurocash Dystrybucja i Eurocash Franczyza korzystają łącznie z 12 centrów dystrybucyjnych. Kilka z nich jest współdzielonych, tzn. towary z nich dostarczane są w ramach obu jednostek biznesowych.

Eurocash Dystrybucja to spółka wchodząca w skład Grupy Eurocash, zajmująca się m.in. aktywną dystrybucją produktów do klientów zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Lewiatan, Euro Sklep, Groszek oraz PSD (Gama).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.