08.10.2016/12:50

Eurocash przedłuża negocjacje ws. przejęcia Polskiej Dystrybucji Alkoholi

Spółka Eurocash poinformowała, że podpisano aneks do zawartej 21 grudnia 2015 r. przedwstępnej umowy  nabycia przez Eurocash 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym spółki Polska Dystrybucja Alkoholi.

Władze Grupy Eurocash i Polskiej Dystrybucji Alkoholi przedłużyły do dnia 31 stycznia 2017 r. termin na zawarcie umowy przyrzeczonej oraz potwierdzono spełnienie większości zobowiązań stron oraz czynności przewidzianych w okresie przejściowym pomiędzy zawarciem umowy przedwstępnej a zamknięciem transakcji.

Jednocześnie przedstawiciele Grupy Eurocash i Polskiej Dystrybucji Alkoholi potwierdzili wolę strategicznej współpracy w celu możliwie szybkiego uzyskania zgody UOKiK na nabycie udziałów PDA przez Eurocash. W przypadku braku uzyskania takiej zgody do dnia 31 stycznia 2017 r. umowa przedwstępna ulegnie wygaśnięciu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.