13.03.2020/07:52

Eurocash reaguje na koronawirusa. Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości dostaw priorytetem

- W obliczu zagrożeń, jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa, kluczowe dla nas jest zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości dostaw żywności - podkreśla Jacek Owczarek, członek zarządu i dyrektor finansowy Grupy Eurocash.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Arto 21.03.2020

  Gosc zanim zaczniesz się wypowiadać, sprawdź dokładniej temat. Delikatesy działają jako franczyza. Prawie każdy sklep ma swojego właściciela i Delikatesy nie mieszają się do tego, jak tam zarządza. Jakieś wytyczne organizują, organizują promocje itd. ale to właściciel franczyzy zaopatruje sklep w towary jak i środki higieny. Więc co w tym dziwnego, że sklepy na własną rękę muszą organizować środki? Płyny do mycia podłóg na co dzień też sami kupują i nikt afery póki co nie robił.

 • Gosc 21.03.2020

  Centrala delikatesow centrum słabo. Sklepy na własną rękę muszą kupywac rękawiczki czy to te foliowe do pieczywa czy to te gumowe dla personelu. Nawet środki dezynfekujące dopiero ostatnio są dostarczane.. Brak osłon na kasach. Kasierki chcą urlopu. Brak pełnej obsady na sklepach..

 • Sigma 14.03.2020

  Po prostu należy zwiększyć w ofercie liczbę wyrobów sterylizowanych. (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.