17.09.2019/11:03

Eurocash.pl Market - Grupa Eurocash uruchomi pierwszą w Polsce platformę marketplace dla handlu niezależnego

Grupa Eurocash wprowadza na rynek nową platformę marketplace i zapowiada, że dzięki nowemu rozwiązaniu małoformatowe sklepy spożywcze, restauracje i inni detaliści zyskają szybki i łatwy dostęp do tysięcy nowych produktów, co pomoże im być bardziej konkurencyjnymi.

Małoformatowy sklep spożywczy z dostępem do tysięcy nowych produktów? Grupa Eurocash zapowiada, że nowa platforma - eurocash.pl Market - ułatwi niezależnym detalistom zaopatrzenie i wybór produktów. Dzięki niej sprzedawcy mają łatwiej i szybciej wybierać potrzebne im towary i mieć dostęp do większej liczby produktów i nowości.

Prawdopodobnie, tak jak w przypadku innych podobnych projektów dystrybutor zaproponuje producentom wystawienie swoich produktów na platformie, podobnie jak to zrobiła sieć Carrefour Polska.

Już w ubiegłym roku Eurocash uruchomił e-platformę dla handlu. Dzięki niej właściciele sklepów zyskali dostęp do wielu informacji: danych demograficznych, rankingów najlepiej sprzedających się produktów, gazetek konkurencji, informacji o kampaniach telewizyjnych największych producentów FMCG. W platformę firma zainwestowała 15 mln zł.

– Dla Eurocash i całego rynku to moment przełomowy, od dziś właściciel sklepu małoformatowego ma więcej informacji o rynku niż dyrektor dużej, centralnie zarządzanej sieci handlowej – mówił Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash.

Teraz małoformatowe sklepy, ale także restauracje, czy sieci sklepów, będą mogły za pomocą eurocash.pl Market kupić potrzebne im towary i poznać rynkowe nowości. Platforma eurocash.pl dostępna jest w trzech wersjach: online, cloud i mobile. Wersja Market najprawdopodobniej dostępna będzie w tych samych kanałach.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Alicja 18.09.2019

    Pierwszy i jedyny działający aktualnie marketplace dla handlu niezależnego to hurtum.pl Działający od 2016 roku Również dostępny dla Horeca i innych podmiotów gospodarczych.

  • nickyminaggg 18.09.2019

    nie ma czegos takiego, jak handel niezalezny

  • Ona 17.09.2019

    Lepiej by pracownikom lepiej płacili bo pracują jak niewolnicy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.