08.06.2020/09:29

Euronet obniża limit jednorazowej wypłaty z bankomatu

Euronet ogranicza wypłatę gotówki z sieci swoich bankomatów. Niezadowoleni są klienci i banki, które za każdą wypłatę realizowaną przez swoich klientów muszą płacić sieci prowizję – czytamy w serwisie businessinsider.com.pl.

Jak podaje businessinsider.com.pl, jednorazowo z bankomatu Euronetu wypłacić można teraz 1000 zł. Nie oznacza to, że dziennie jeden klient nie może pobrać większej kwoty. Jest to możliwe, ale musi powtarzać kilkakrotnie transakcję, jeśli potrzebuje np. 4000 zł. Wcześniej taką kwotę można było wyjąć za jednym razem.

Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska tłumaczy na łamach businessinsider.com.pl, że sieć wprowadziła ograniczenia, bo Polacy za dużo pobierali pieniędzy z ich maszyn.

Euronet ma prawie 7600 punktów wypłaty gotówki w całej Polsce.

Więcej na businessinsider.com.pl

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • anty_euronet 06.07.2020

    (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum) ustawili 12% prowizję dla kart zagranicznych. To jest grabież w biały dzień! Nigdy więcej euronetu!

  • Silentwind 09.06.2020

    Taki sam limit był już wcześniej - od chyba 2 lat. Skończy się na tym że utworzą się kolejki przed bankami - a to będzie jakoś tak "dziwnie wyglądać" jakby w systemie brakło pieniędzy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.