09.04.2020/07:55

Europe Distribution Group przekaże 1500 kg. proszku dezynfekującego Mr. ZIGGI szpitalom zakaźnym na Dolnym Śląsku

Firma Europe Distribution Group – wyłączny dystrybutor marki Mr. ZIGGI, rozpoczęła właśnie przekazywanie 1500 kg. proszku piorąco - dezynfekującego Mr. ZIGGI szpitalom zakaźnym na Dolnym Śląsku.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim poświęceniem jest dziś praca całego personelu medycznego. Wiele firm z różnorodnych branż jednoczy siły, aby wspomóc tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. My również pragniemy przyłączyć się do tych działań i pomóc tym, którzy bohatersko pracują dla dobra nas wszystkich, codziennie narażając swoje życie i zdrowie. Przekazując szpitalom proszki dezynfekujące Mr. ZIGGI mamy nadzieję, że choć trochę pomożemy i ułatwimy pracę służbom medycznym – tłumaczy Krzysztof Górny, Prezes Zarządu firmy Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Mając na uwadze olbrzymie potrzeby wielu jednostek medycznych na terenie całego kraju, firma zaangażowała się również w inicjatywę „niewidzialnareka.org”, której celem jest charytatywne wsparcie różnego rodzaju służb medycznych w środki dezynfekujące. Europe Distribution Group przekaże na ten cel produkty piorąco – dezynfekujące Mr. ZIGGI, które trafią do najbardziej potrzebujących szpitali i punktów ratowniczych w całej Polsce.

Oprócz zakrojonego na szeroką skalę wsparcia dla szpitali, firma pomoże także wielu mniejszym instytucjom, takim jak Fundacja hospicyjna w Gdańsku, czy też Stacja pogotowia Ratowniczego w Rudzie Śląskiej – w których zapotrzebowanie na dezynfekujące środki piorące jest teraz bardzo duże. 

- Pomoc jaką ofiarujemy szpitalom na Dolnym Śląsku, innym mniejszym organizacjom, a także przystąpienie do inicjatywy „niewidzianareka.org” jest naszym wyrazem solidarności z lekarzami, pielęgniarkami i ratownikami w całej Polsce, którzy w obecnej sytuacji, z tak ogromnym wysiłkiem wypełniają swoje obowiązki. – dodaje Krzysztof Górny.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.