28.10.2020/12:27

Everli nawiązało współpracę z Metro Cash&Carry. Zakupy będą dowożone do domu

Everli poinformowało, że nazwiązało współpracę z grupą Metro. W jej ramach w hurtowniach Metro we Włoszech zakupów będą mogli dokonywac klienci, którzy nie są płatnikami VAT.

- Cieszymy się, że możemy oficjalnie ogłosić naszą współpracę z Metro, wiodącym międzynarodowym graczem w handlu hurtowym - poinformowało Everli. Partnerstwo obejmuje 14 sklepów w 10 różnych prowincjach Włoch, umożliwiając klientom zakupy online nawet jeśli nie prowadzą oni działalności gospodarczej i nie są płatnikami podatku VAT.

Everli rozpoczyna współpracę od swojego rodzimego, włoskiego rynku. Według najnowszego Rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA Everli to jedna z najszybciej rozwijających się firm w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), a także druga włoska firma i pierwszy podmiot z segmentu e-grocery w rankingu (73. miejsce na 500 podmiotów).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także