03.08.2020/19:03

Magdalena Góreczna szefową fabryki Nestlé w Rzeszowie

1 sierpnia funkcję dyrektora zakładu produkcyjnego Nestlé Nutrition w Rzeszowie objęła Magdalena Góreczna. Zastąpiła na tym stanowisku Pawła Miłkowskiego, który odszedł na emeryturę.


W fabryce Nestlé w Rzeszowie powstają wiodące produkty dla dzieci i niemowląt marki Gerber oraz Bobo Frut. Zatrudniając zespół 420 osób jest ona zarazem ważnym pracodawcom w regionie. Przy zakładzie od 2013 roku działa nowoczesne laboratorium: Centrum Zapewniania Jakości Nestlé. Wspiera ono w zakresie badań laboratoryjnych fabryki Nestlé w Polsce oraz w innych krajach Europy. Celem Magdaleny Górecznej w roli dyrektora jest dalsze unowocześnianie fabryki nie tylko pod kątem wydajności, ale także zmniejszania wpływu na środowisko. 

Magdalena Góreczna pełniła dotychczas funkcję Kierownika ds. Finansów, Inżynierii Przemysłowej i Ciągłego Doskonalenia. Z firmą Nestlé związana jest od 9 lat: rozpoczęła pracę w globalnej centrali firmy w Szwajcarii na stanowisku lidera wspierającego dział Ciągłego Doskonalenia. W 2015 roku przeniosła się do polskiej centrali Nestlé w Warszawie, obejmując stanowisko Kierownika ds. Ciągłego Doskonalenia. Dwa lata później awansowała na pozycję  Kierownika ds. Finansów w fabryce Nestlé w Kargowej. Funkcję tę pełniła przez kolejne trzy lata. Jednocześnie dzięki umiejętnemu stosowaniu skomplikowanych narzędzi, usprawniających procesy produkcyjne, przyczyniła się do wzrostu ich wydajności.

Przed dołączeniem do Nestlé Magdalena Góreczna pracowała w sektorze odnawialnych źródeł energii: początkowo jako inżynier rozwoju procesów produkcyjnych, następnie jako kierownik  zespołu odpowiedzialnego za wdrożenia metody „Six Sigma” w firmie produkującej turbiny wiatrowe.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także