05.12.2020/10:42

Fajniaki za darmo. Biedronka z pomysłem na sprzedaż 6 grudnia

Tylko w niedziele 6 grudnia można odebrać maskotkę z serii Gang Fajniakiów bez uzbieranych naklejek wydawanych w ramach akcji popularnej sieci sklepów dyskontowych. Gdzie kryje się tzw. haczyk?

Gang Fajniaków to jedna z popularniejszych akcji promocyjnych w sieci dyskontowej Biedronka. Kampania, w ramach której można otrzymać maskotki w zamian za punkty, zastąpiła równie popularny Gang Słodziaków. Tym razem dyskont wychodzi z pomysłem na przyciągnięcie do swoich sklepów szerszej grupy klientów w Mikołajki. 

„Zrób zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł i odbierz Fajniaka gratis” – poinformowała Biedronka.

Tegoroczna edycja tej akcji konsumenckiej różni się nieco od poprzedniej. Podniesiono limit wartości jednorazowych zakupów, za które przyznawane są punkty. Teraz jest to 50 zł i wielokrotność, wcześniej Biedronka wydawała naklejkę za kwotę na paragonie wynoszącą co najmniej 40 zł.

Wprowadzając Gang Fajniaków, Biedronka dodała możliwość otrzymywania dodatkowych punktów za zakup produktów wspierających polską gospodarkę. Pozostałe zasady niewiele różnią się od poprzednich „słodziaków” i „świeżaków”. Ekstra punkty można było zdobyć za zakup warzywa lub owoców, produktów oznaczonych jako dodatkowo premiowane czy za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów w Biedronce można otrzymać książkę z przygodami Gangu Fajniaków (15 pkt.) lub jedną z maskotek: chmurkę Celinkę, słońce Sonię, kroplę Ksenię, drzewo Dobromira, smoga Stefka, fokę Franię, jarzębinowy listek Julkę, pieska Piotrusia, dębowego listka Dyzia i ważkę Wiolę (60 pkt.). W sprzedaży detalicznej maskotka kosztuje 39,99 zł.

Wraz z wydłużeniem terminu wydawania punktów, Biedronka przedłużyła również możliwość odbioru maskotek. W nowym regulaminie akcji podano, że odbiór maskotek możliwy jest do 5 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Hania 07.12.2020

    chcialabym za darmo

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także