17.08.2016/12:09

Faktoria Win coraz mocniejsza

Na fali rosnącej popularności wina w Polsce, Faktoria wciąż rozwija swoją działalność - ostatnio również w kooperacji z internetowym sklepem frisco.pl. Dzięki współpracy mieszkańcy Warszawy mogą kupić wino z kolekcji Faktorii bez wychodzenia z domu.

Faktoria Win to sekcja z winem, którą odnaleźć można w sklepach w całej Polsce. Powstała po to, aby ułatwić podejmowanie decyzji podczas kupowania wina. W każdym sklepie z regałem oznaczonym logo Faktorii Win odnaleźć można wina podzielone na pięć kategorii: Na prezent, Na randkę, Do posiłku, Relaks i Z przyjaciółmi.

Do niedawna Faktoria Win była sekcją z winem przygotowaną na potrzeby sklepów stacjonarnych. Dzięki współpracy z frisco.pl udało się stworzyć tożsamą sekcję w sklepie online. Warto zauważyć, że szeroka oferta win Faktorii sprawia, że frisco.pl zyskuje w tej kategorii znaczną przewagę nad konkurencją.

Oferta Faktorii Win w sklepie frisco.pl składa się z ponad 200 różnych pozycji: białych, różowych oraz czerwonych win. Jednymi z jej najmocniejszych atutów są wina rodziny Frescobaldi czy Winnica Płochockich ze swoim znakomitym Sudomir Rubin. Sekcja Faktorii Win w sklepie frisco.pl dostępna jest dla klientów z Warszawy i okolic.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.