16.11.2018/14:26

Fenomen konceptu InMedio Trendy. Potężne wzrosty sprzedaży i ambitne plany rozwoju

InMedio Trendy to koncept opracowany we współpracy Lagardere Travel Retail i Grupy Eurocash. Trwający przez rok pilotaż projektu zakończył się sukcesem w połowie roku, co skłoniło partnerów do decyzji o przejściu do etapu rozwoju konceptu. Po konwersji do nowego formatu placówki notują wzrosty sprzedaży przekraczające 100 proc.!

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Cała Ja 23.06.2020

  Banda złodziei z debilami

 • były ajent 24.04.2019

  Ludzie tylko nie dajcie się (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty) w ajencję takiego salonu.
  Zapie... 469 godzin w miesiącu za 10,5 tys netto . DRAMAT to wychodzi 22 zł za godzinę minus podatek 17,82 - 23% vat . Ajent dostaje 13,70 brutto za godzinę . (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty) jak najdalej od tego konceptu

 • Nysy 04.12.2018

  Monopolowy pod przykrywką czytelni.

 • tołdi 19.11.2018

  Gdzie tu fenomen? Salonik prasowy przekształcono w monopolowy z dodatkiem prasy. W społeczeństwie, gdzie więcej pije się alkoholu niż czyta książek, wiadomo, że taka zamiana ma większą szansę na powodzenie.
  Teraz proponuję zmianę nazwy na bardziej adekwatną, tak aby klient wiedział czego spodziewać się zanim przekroczy próg sklepu. InAlko może?

 • Amman 17.11.2018

  Wzrost z 2 do 20 to różnica ponad tysiąca procent. Żadnego tu fenomenu nie ma, tylko zwykła matematyka i rachunek względności.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.