01.08.2017/16:44

Fermy Drobiu Woźniak rozwijają eksport

Fermy Drobiu Woźniak eksportują jaja do 40 krajów. Firma wysyła za granicę aż 66 proc. produkcji.

 Wydajność Ferm sięga sięga 91 jaj na sekundę, czyli 5500 na minutę. W ciągu 10 lat produkcja w firmie wzrosła o blisko 155 proc.

- Rynek w Polsce jest dla nas bardzo ważny, jednak w planach mamy dynamiczne rozwijanie sprzedaży na międzynarodową skalę. Będziemy wprowadzać kolejne certyfikaty  jak na przykład Halal oraz kontynuować  pracę nam doskonaleniem jakości jaj – podkreśla Małgorzata Kuriata, dyrektor sprzedaży i marketingu Fermy Drobiu Woźniak.

Odbiorcami jaj z Polski są Niemcy, Austria, Belgia, Dania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Francja czy Włochy. Jaja firmy można spotkać także m.in. w  Liberii, Sierra Leone, Azerbejdżanie czy w Iraku. Partnerami Ferm są duże przetwórnie przemysłowe, pakownie, hurtownie i giełdy towarowe oraz sieci detaliczne.

Fermy Drobiu Woźniak mają dwa centra logistyczne - w Żylicach, gdzie mieści się siedziba firmy oraz w Kleczewie. Codziennie z Ferm wyjeżdża 200 samochodów z załadunkiem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.