29.11.2019/10:11

Ferrero otworzy... Hotel Nutella

Na początku 2020 r. koncern Ferrero uruchomi w Los Angeles Hotel Nutella. Placówka nie będzie jednak działać na stałe. Nocleg w niej możliwy będzie jedynie dla zwycięzców organizowanego przez Ferrero konkursu.

Jak informuje Wirtualna Polska, w hotelu pojawi się wiele motywów nawiązujących do marki Nutella. Będą to m.in. tapeta w słoiki popularnego kremu, czy poduszki w kształcie czekoladowych rogali. Goście hotelu będą mogli skorzystać z jadalni połączonej z kuchnią, gdzie odnajdą produkty Ferrero.

Choć Hotel Nutella już stał się internetową sensacją, to jednak mało kto będzie mógł zamieszkać. By spędzić trzy doby w tym miejscu - w dniach 10-12 stycznia 2020 r. - trzeba wygrać organizowany przez Ferrero konkurs. Kandydaci do zwycięstwa muszą nagrać filmik, który pokaże "dlaczego Nutella czyni ich poranek niezwykłym". Konkurs organizowany jest wyłącznie dla obywateli Stanów Zjednoczonych.

źródło zdjęć: Ferrero

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.