05.12.2019/14:13

Festiwal Czekolady - impreza dla miłośników słodyczy już w ten weekend w Warszawie

W najbliższy weekend (7-8 grudnia) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbędzie się Festiwal Czekolady. To impreza skierowana do konsumentów, których interesuje świat słodyczy. „Wiadomości Handlowe” są patronem medialnym wydarzenia. 

W skierowanym do dorosłych i młodych warszawiaków wydarzeniu wezmą udział producenci pralin, słodkich wypieków, mistrzowie cukiernictwa. Organizatorzy Festiwalu zapewniają, że oferta wystawców będzie różnorodna i każdy będzie mógł na miejscu spróbować słodkich wyrobów i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Wśród wystawców znajdą się m.in. takie firmy jak A.Blikle, Adikam, Czekolandia, Cukier Lukier, Gang Czekoladożerców, Karmelkowo, Szwajcarskie Składy Czekolady, Terravita i Manufaktura Czekolady.

Organizatorzy zaplanowali warsztaty dla dzieci, z których dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Domu Dziecka nr 1 w Warszawie. Będą też prelekcje, pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. 

W Pałacu Kultury i Nauki będzie też wystawa czekoladowych „dzieł sztuki”.

Festiwal Czekolady odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w godz. 10-18 na terenie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Wstępna Festiwal Czekolady jest płatny: 10 zł od osoby (przedsprzedaż) i 15 zł od osoby (w kasach w dniach imprezy). Dzieci poniżej 10. roku życia – wstęp bezpłatny.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.