13.01.2020/10:20

Firma dystrybucyjna Duo-Tes ma zgodę na przejęcie hurtowni Marpol

Firma dystrybucyjna Duo-Tes z Teresina uzyskała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie części mienia Firmy Handlowej Marpol z Wołomina.

Firma Duo-Tes Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska sp. j. specjalizuje się w handlu hurtowym artykułami spożywczymi oraz w mniejszym stopniu artykułami przemysłowymi i chemicznymi. Wnioskodawca prowadzi hurtownię zlokalizowaną w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego i dystrybuuje produkty na terenie województwa mazowieckiego.

Firma Marpol zajmuje się handlem hurtowym głównie artykułami spożywczymi. Prowadzi hurtownię w Wołominie pod Warszawą i obsługuje klientów z Warszawy i okolic. Współpracuje m.in. z Warszawskimi Spółdzielniami Spożywców, sklepami Pelcowizna oraz sieci Lewiatan.

Wśród dystrybuowanych artykułów znajdują się: przetwory, koncentraty, zupy, przyprawy, kawy, herbaty, napoje, soki, słodycze i bakalie, płatki śniadaniowe, konserwy, oleje i tłuszcze, makarony, ryż, kasze, miody i karma dla zwierząt.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.