18.01.2018/17:30

FM Logistic dostarcza do sklepów towary samochodem elektrycznym

FM Logistic realizuje w Warszawie projekt CityLogin. Jego celem jest zminimalizowanie negatywnego oddziaływania dostawy na ruch w centrach miast. W stolicy Polski dostawy będą realizowane samochodem elektrycznym Nissan e-NV200.

O sprawie napisała wyborcza.biz. Polska dołączyła tym samym do takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Francja czy Rosja, gdzie wdrożono podobny program. Dostawy elektrycznym samochodem z magazynów zlokalizowanych na obrzeżach miast, mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu na życie mieszkańców dostaw do sklepów.

FM Logistic Polska to oddział międzynarodowego organizatora rozwiązań logistycznych. W Polsce firma działa od 1995 roku. Posiada nad Wisłą 10 centrów logistycznych i zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników, dysponuje łącznie ponad 550 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz flotą ok. 2 tysięcy pojazdów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.