03.11.2020/10:08

Forum Branży Kosmetycznej już 19 listopada! Przyłącz się do nas online

Już 19 listopada spotkamy się na Forum Branży Kosmetycznej – konferencji poświęconej jednemu z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. To 8. edycja forum, które tym razem organizowane jest w dającej nieograniczony zasięg formule online.

Pandemia dotknęła wszystkie branże i można się spodziewać, że będzie miała długotrwałe skutki. Odczuł je również sektor kosmetyczny, który zarazem wykazał się dużą elastycznością i błyskawicznym działaniem w dostosowywaniu się do bieżącej sytuacji. Podczas Forum Branży Kosmetycznej porozmawiamy o tym, jak branża radzi sobie z COVID-owym kryzysem, jak może on zmienić relacje pomiędzy partnerami w biznesie, a także jak wpłynie na zachowania konsumentów. Zastanowimy się, jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcami oraz czy można z kryzysu wyjść wzmocnionym.

O „Przyszłość rynku kosmetycznego, wyzwaniach i szansach w erze post-Covid” będziemy dyskutować w gronie praktyków, wybitnych osobistości kosmetycznego rynku. W debacie wezmą udział: Blanka Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego; Leszek Kłosiński, prezes zarządu, Oceanic; Michał Mróz, prezes zarządu, Inter-Vion; Adam Nitecki, dyrektor generalny, Consumer Products Division L'Oréal Polska i Krajów Bałtyckich; Henryk Orfinger, współwłaściciel Grupy Dr Irena Eris SA, przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris; Michał Rudecki, Client Director, Nielsen Connect Polska.

Z uczestnikami konferencji swoimi doświadczeniami podzielą się znakomici eksperci. W programie m.in.:

Agnieszka Skonieczna, Head Analyst, Retail Business Unit Director, Karolina Szałas, Analyst PMR: Czy wirus trawi biznes kosmetyczny? Jak pandemia wpłynie na rynek detaliczny?

Magdalena Piwkowska, Trend and Content Development Associate, Nielsen Polska: Świadome zakupy. Jakość nie ilość. Czy to koniec ery nowości?

Mark Smith, dyrektor generalny NATRUE – The International Natural and Organic Cosmetic Association: Zielone oświadczenia czy greenwashing? Potrzeba większej przejrzystości dla konsumentów w ramach zielonej transformacji

Kiril Marinov, dyrektor zarządzający działu Beauty Care, Henkel Polska: Ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, odpowiedzialny biznes – nadrzędne wyzwania dla branży kosmetycznej.  

Dr Adrianna Lewandowska, MBA, założycielka i prezes Instytut Biznesu Rodzinnego: „Wyzwania firm rodzinnych w Polsce. Podejście systemowe”.

Artur Schab, Managing Director, PharmaceuticalConsulting: Przyszłość rynku aptek w Polsce, potencjał kanału dla sprzedaży kosmetyków.

Dr inż. Iwona Białas, Safety Assessor, właścicielka Cosmetosafe Consulting: Odpowiedzialność za wprowadzenie kosmetyku do obrotu… Na szali bezpieczeństwo konsumenta, wizerunek marki i stabilność firmy.

Marta Chalimoniuk-Nowak, CEO Healthy Brands, ekspertka BCC ds. marketingu strategicznego: „Zdrowie, dobre samopoczucie, bezpieczeństwo. Jak kluczowe potrzeby konsumentów wpłyną na rynek kosmetyczny – marketing, komunikację marek i zalet produktów?”

Marta Prochot, CEO Dreamlike, Natalia Wróbel, Project Manager, Dreamlike: Marketing w warunkach szybko zmieniającej się rzeczywistości. Jak zbudować silną markę i dbać o spójny wizerunek za pomocą działań marketingowych?

Agata Matuszewska, Business Unit Manager, Open Research:  Wspieram polskie marki, kupuję polskie kosmetyki – patriotyzm lokalny i prospołeczne postawy konsumentów w czasach COVID

Zapraszamy do rejestracji, do śledzenia programu konferencji, która będzie wzbogacana w kolejne prelekcje oraz do aktywnego udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także