13.09.2019/12:30

Forum Koszalin – nowy właściciel, nowa nazwa, nowa jakość w największej galerii handlowej w mieście

Atrium Koszalin przechodzi rebranding. Od teraz będzie się nazywać Forum Koszalin. Zmiana nazwy to początek ewolucji, jaka czeka pierwsze największe centrum handlowe w mieście – tuż po zmianie właściciela i zarządcy obiektu.

9 lipca obiekt został zakupiony przez ECE European Prime Shopping Centre Fund II i zarządzanie nim przejęło ECE Projektmanagement Polska. W związku z tym, że nazwa centrum nawiązywała do poprzedniego właściciela, wskazane było, aby ją zmienić.

– Uznaliśmy, że jest to świetny powód, żeby wrócić do pierwszej nazwy centrum, o której wiemy, że zakorzeniła się w świadomości mieszkańców miasta i całego regionu. Do dzisiaj słyszymy, że mówią oni, że idą na zakupy do Forum, co postanowiliśmy podkreślić – tłumaczy Urszula Lipińska, dyrektor Forum Koszalin.

Zmiana nazwy będzie się również wiązała ze zmianami w przestrzeni centrum. W przyszłym roku planowane jest rozpoczęcie prac modernizacyjnych na pasażach oraz w toaletach.

– Zależy nam, aby centrum zyskało nową jakość. Dlatego planujemy modernizację jego przestrzeni. Forum Koszalin zyska nowoczesne, estetyczne i zgodne z trendami wnętrze, które chętnie się odwiedza i w którym miło spędza się czas – mówi Urszula Lipińska.

Forum Koszalin to pierwsze i największe centrum handlowe w Koszalinie. 4-kondygnacyjny obiekt został oddany do użytku 27 listopada 2008 r. W ofercie ma niemal 130 lokali handlowych, sześciosalowe Multikino oraz siłownię Zdrofit, należącą do sieci klubów fitness. Centrum zajmuje 55 tys. mkw. powierzchni.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.