27.03.2020/13:05

Forum Rozwoju Przemysłu: rządowa tarcza jest zbyt mała, aby ochronić przedsiębiorców

Polskę czeka wielka, niespotykana dotąd próba społeczna i ekonomiczna. Propozycje rządu wymagają pogłębienia. Gospodarka oczekuje większego i konkretnego wsparcia. Same zapewnienia nie wystarczą. Apelujemy, by cała administracja przygotowując środki zaradcze pozwalające przejść ten kryzys i umożliwiających start w nowych warunkach uwzględniała stanowiska przedsiębiorców. Przy uwzględnieniu zmian proponowanych przez praktyków biznesu, możemy się w przyszłości okazać mocniejsi niż dotąd byliśmy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • antykorona 28.03.2020

    co pomoże rozdawnictwo kasy jeżeli nie zabezpieczymy podstawowych niezbędnych narzędzi do funkcjonowania gospodarki , myśle o zasobach ludzkich do utrzymania kluczowych zakładów i gałezi przemysłowych takich jak energetyka wodociągi itp.
    jeżeli w tych zakładach zabraknie przeszkolonych pracowników do obsługi tych zakładów i np zabraknie energi elektrycznej bo nie każdy wie ak obsługuje sie dyspozytornie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.