19.06.2020/06:53

Fragmenty szkła w piwie. Producent wycofuje partię produktu z rynku, GIS ostrzega

Browar Fortuna Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. wycofuje jedną partię piwa wskazaną w komunikacie ze względu na stwierdzenie ciała obcego – fragmentu szkła – poinformował GIS.

Szczegóły dotyczące produktu: piwo Miłosław Niefiltrowane 0,5l, data minimalnej trwałości: 28-11-2020, producent: Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. ul. Wrzesińska 24 62-320 Miłosław.

Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów przedmiotowej partii produktu. Na stronie internetowej http://www.browarfortuna.pl/ firma skierowała komunikat do swoich klientów.

Producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu wycofania, wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje z producentem w celu ustalenia źródła zanieczyszczenia oraz monitoruje proces wycofywania.

Zalecenia dla konsumentów: Produkt z partii wskazanej w komunikacie nie powinien być spożywany. Klienci, którzy go zakupili, mogą zwrócić go do sklepu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.