15.01.2019/12:28

Fraikin z nowym dyrektorem generalnym

Michał Iwanek objął funkcję dyrektora generalnego firmy Fraikin Polska. 

Michał Iwanek jest absolwentem SGH o kierunku zarządzanie, MBA na Canadian Executive MBA, Program AMP IESE – University of Navarra Barcelona. Michał Iwanek zaczynał jako handlowiec w branży opakowań, gdzie awansował na dyrektora handlowego. Ostatnie lata to już rozwój w strukturach firm związanych ściśle z motoryzacją oraz usługami wynajmu długoterminowego pojazdów. Obecnie Dyrektor Generalny Fraikin Polska. 

Michał Iwanek wraz z partnerem biznesowym rozwijali firmę Corpo Flota w latach 2007-2014. Spółka szybko zyskała zainteresowanie inwestora, który kupił ją w 2014 roku. Jego osiągnięcia potwierdzają również liczne nagrody i wyróżnienia m. in. Outsourcing Stars, Great Place to Work oraz liczne nominacje w kategorii Osobowość Flotowa.

Prywatnie Michał jest mężem oraz ojcem trzech synów. Hobbistycznie uczestniczy w maratonach biegowych, ostatnio brał udział w Marathon des Medoc we Francji.

- Objęcie stanowiska w firmie Fraikin, jest dla mnie osobistym wyzwaniem. Zamierzam dzielić się ze współpracownikami moim wieloletnim doświadczeniem oraz korzystać ze znajomości rynku wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. W obliczu zmian, moim celem jest umocnienie Fraikin Polska na pozycji lidera oraz pokierowanie przedsiębiorstwa na odpowiednie tory prowadzące na sam szczyt – podsumowuje Michał Iwanek, dyrektor generalny Fraikin Polska. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.