23.01.2020/12:18

Francois-Melchior de Polignac zastąpi Guillaume'a de Colonges i będzie nadzorował operacje Carrefoura w Polsce, Rumunii i Belgii

Francois-Melchior de Polignac został dyrektorem zarządzającym Carrefour Belgium i jednocześnie dyrektorem wykonawczym sieci na Europę Północną i Wschodnią. Obie funkcje przejął od Guillaume'a de Colonges, który obecnie objął stanowisko dyrektora wykonawczego ds. towarów, przepływów i formatów i jest jednocześnie CEO Carrefour Taiwan.

Francois-Melchior de Polignac rozpoczął pracę w sieci Carrefour w 2000 r. W różnych okresach pełnił na zmianę funkcje szefa działu przejęć i fuzji, działu strategii, działu projektów, a także zarządzał operacyjnie formatami supermarketów i hipermarketów.

De Polignac pracował też w zarządach zagranicznych oddziałów Carrefoura, najpierw w Polsce, potem na dwa lata przeniósł się do Rumunii, gdzie szefował oddziałowi sieci, a następnie przez cztery lata był szefem Carrefour Belgium.

W 2017 r. został odwołany do Francji, by pomagać we wdrażaniu planu transformacji. W październiku 2018 r. został dyrektorem wykonawczym ds. towarów, przepływów i formatów. Obecnie tę funkcję przejmuje de Colonges.

Źródło: en24.news

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.