20.12.2016/16:08

Francois Vincent, szef supermarketów Carrefoura w Polsce, przenosi się do Argentyny

Francois Vincent, dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience Carrefour Polska zmienia miejsce pracy. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl, Vincent przeprowadzi się z Polski do Argentyny, gdzie zajmie się rozwojem supermarketów sieci Carrefour, a także sklepów convenience i projektu Maxi (cash&carry B2B i B2C).

Francois Vincent, który przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję dyrektora ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska, zajmie analogiczne stanowisko w strukturach argentyńskiego oddziału Carrefoura.

Vincent pracuje w firmie Carrefour Polska od 2005 roku. Od tamtej pory piastował takie stanowiska, jak  Expansion & Real Estate Director, Expansion Supermarket Director, a od lutego 2014 r. COO supermarkets & convenience. Dawniej pracował też w spółce Elea Polska (Simply Market) z Grupy Auchan.

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 800 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy franczyzowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pierogi 20.12.2016

    Szkoda. Miły, fajny i kompetentny człowiek.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.