04.02.2022/12:37

Francuska marka Okaïdi rozwija sieć sklepów na polskim rynku

Sieć salonów z branży odzieżowej Okaïdi dołączyła do grona najemców podwarszawskiej Galerii Łomianki. Otwarcie sklepu odbędzie się 18 lutego br. roku.

Okaïdi to francuska marka z odzieżą dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, tworząca kreatywne i uniwersalne elementy garderoby dziecięcej, których ponadczasowość i wysoka jakość gwarantują długotrwałe użytkowanie. Marka dokłada wszelkich starań, aby kolekcje powstawały w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, między innymi dzięki wykorzystaniu materiałów ekologicznych.

Aktualnie w Polsce istnieje kilkanaście sklepów stacjonarnych Okaïdi oraz sklep internetowy okaidi.pl. – Nowa przestrzeń z modą dziecięcą na mapie naszej galerii oznacza dla gości Galerii jeszcze większy wybór oraz dostęp do najnowszych trendów – mówi Agnieszka Parchimowicz, Marketing Manager Galerii Łomianki.

Nowy sklep Okaïdi otwiera się dla gości Galerii Łomianki 18 lutego 2022 roku i zajmie lokal o powierzchni 147 mkw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także