23.09.2020/09:08

Frédéric Guichard, CEO Żywiec Zdrój gościem specjalnym Kongresu Alkohole i Napoje 2020

Frédéric Guichard, prezes zarządu Żywiec Zdrój weźmie udział w debacie podczas Kongresu Alkohole i Napoje 2020, który odbędzie się  12 października w stołecznym hotelu Double Tree by Hilton Warsaw.

Frédéric Guichard weźmie udział w debacie pt. „Alkohole i Napoje 2025. Kierunki rozwoju rynku”. Dyskusja ta otworzy tegoroczny Kongres Alkohole i Napoje. Uczestnicy debaty będą rozmawiać o wpływie pandemii koronawirusa na rynek, zastanowią się również nad kwestiami związanymi z ekologią oraz zmianami w prawie i trendami rynkowymi.

Prelegent od października 2017 kieruje firmą Żywiec Zdrój S.A. jako prezes zarządu. Z firmą Danone związany jest od 1999 roku, a z branżą wód butelkowanych od 2009 roku. Karierę w tym segmencie rozpoczął jako dyrektor marketingu odpowiedzialny za wody niegazowane, a następnie również gazowane w ramach takich marek, jak Evian czy Volvic. W 2014 roku objął stanowisko dyrektora generalnego w spółce Evian Volvic International. Ukończył studia inżynierskie w Ecole Nationale Superieure d'Arts et Metiers oraz marketing i komunikację w Ecole Supérieure de Commerce w Paryżu.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie kongresalkoholeinapoje.pl.

Link do rejestracji w wydarzeniu zajdziesz tutaj:
https://kongresalkoholeinapoje.pl/rejestracja/

Nie zwlekaj! Zarejestruj się do udziału w Kongresie Alkohole i Napoje 2020.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także