26.11.2019/10:43

Frisco obiecuje rok darmowej dostawy za zakupy podczas Czarnego Tygodnia

Sklep internetowy Frisco.pl rusza z nietypową promocją z okazji Czarnego Piątku. Klientom, którzy dokonają między 25 listopada a 2 grudnia e-zakupów, Frisco obiecuje rok darmowej dostawy. Są jednak pewne haczyki.

Po pierwsze, z czarnopiątkowej oferty skorzystać będą mogli jedynie nowi użytkownicy Frisco.pl (tacy, którzy dokonają pierwszych zamówień). Po drugie, darmowa dostawa będzie dotyczyła wyłącznie zamówień o wartości przynajmniej 100 zł.

Nowi klienci otrzymają od Frisco kody na darmową dostawę w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia akcji. Kody pojawią się w zakładce "Kupony rabatowe" dostępnej w profilu klienta. Każdemu klientowi przysługuje prawo jednokrotnego skorzystania z promocji.

- Jeśli ktoś marzy, by mu przez rok przywożono za darmo ogórki lub cebulę, to teraz tak piękne marzenia mogą się spełnić na Frisco.pl - komentuje nową promocję Tomasz Michalski, członek zarządu Frisco.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.