28.10.2020/10:08

Frisco.pl wchodzi do Wrocławia! To początek ekspansji firmy na kolejne polskie miasta [NASZ NEWS]

Firma Frisco.pl, jeden z największych polskich operatorów e-grocery jeszcze w tym roku uruchomi swoje usługi we Wrocławiu - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Już wkrótce mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą mogli zrobić kompleksowe zakupy spożywcze przez internet, korzystając z bezpiecznych dostaw nawet na następy dzień. To początek ekspansji Frisco.pl na kolejne duże miasta kraju.

Wejście do Wrocławia, to pierwszy krok Frisco.pl w rozwoju operatora poza Warszawą, gdzie firma stała się w ostatnich latach największym dostawcą żywności przez internet. Przypomnijmy, że od dwóch lat firma sygnalizowała, że planuje wejście na kolejne lokalne rynki. Spekulowano wtedy, że Frisco jest zainteresowane Krakowem i Katowicami (z całą aglomeracją górnośląską), a także Poznaniem i Wrocławiem.

Wydaje się oczywiste, że firma – po przejęciu przez Grupę Eurocash – będzie chciała w ciągu najbliższych kilku lat objąć swoim zasięgiem wszystkie największe miasta kraju, gdzie rozwój e-grocery ma największy potencjał, a docelowo dostarczać swoje usługi mieszkańcom całej Polski.

Pandemia i szybki wzrost zapotrzebaowania na usługi związane z e-grocery i e-commerce sprawiły, że nowy właściciel Frisco.pl przyspieszył rozwój projektu i wejście do nowych miast naszego kraju. Przypomnijmy, że firma zakończyła niedawno inwestycję w zautomatyzowany magazyn w Warszawie, co pozwoliło jej bardziej efektywnie niż konkurencji wykorzystać szansę jaką dał branży koronakryzys.

Na Frisco.pl wrocławscy klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów w cenach na poziomie hipermarketów: zarówno świeżych owoców, warzyw, mięs, ryb czy nabiału jak również szerokiego asortymentu produktów ogólnospożywczych i gospodarstwa domowego. Dzięki temu Frisco.pl zapewnia możliwość zrobienia w jednym miejscu kompleksowych zakupów z dostawą, bez wychodzenia z domu, co w obecnej sytuacji może stanowić bezpieczną i wygodną alternatywę dla dużych zakupów spożywczych w sklepach stacjonarnych. Specjalnie dla wrocławian, oferta zostanie wzbogacona o produkty lokalnych dostawców, a także ekologiczne oraz wegańskie artykuły od polskich producentów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Scheda 02.11.2020

    Wchodzą, bo TESCO ze swoimi e-zakupami zniknęło. Także, to nie żadne ryzyko tylko wypełnienie tej luki. Niech wejdą do miast, tam gdzie E-TESCO nie było, to nazwiemy to wyczynem godnym uwagi.

  • Tapeta 29.10.2020

    Potwierdzam, że FRISCO jest najlepsze w Warszawie jeśli chodzi o e-commerce spożywczy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także