17.05.2021/13:28

Frisco pojawia się w kolejnej metropolii. To trzecie miasto, w którym dostępna jest oferta detalisty

Frisco, supermarket spożywczy online, po blisko 14 latach zbierania doświadczeń w stolicy, wypływa na wody ogólnopolskie. W ciągu niespełna pół roku serwis pojawił się w dwóch kolejnych polskich metropoliach. W grudniu oferta firmy stała się dostępna dla mieszkańców Wrocławia. Teraz przyszedł czas na stolicę sąsiedniego województwa.

Frisco rozpoczyna dowozy żywności kupionej online w Poznaniu. 17 maja ruszył serwis dla mieszkańców stolicy Wielkopolski. Aby dostawy świeżej żywności były możliwe, firma uruchomiła w Plewiska pod Poznaniem nowe centrum dystrybucji. Trafiają do niego świeże produkty bezpośrednio od dostawców.

Frisco działa w Warszawie od 14 lat. Firma stała się liderem stołecznego rynku w zakresie sprzedaży online arykułów spożywczych z dostawą do domu. Serwis chwali się, że klienci cenią takie zalety, jak wysoka jakość świeżych produktów, brak zamienników, punktualność i kompletność zamówień osiągającs 99,6 proc.

„W grudniu otworzyliśmy pierwszy oddział poza stolicą – we Wrocławiu. Teraz przyszedł czas na Poznań. Od dzisiaj mieszkańcy stolicy Wielkopolski będą mogli wygodnie zrobić kompleksowe zakupy do domu, wybierając spośród tysięcy produktów w cenach na poziomie hipermarketów.'' – zachwala Friso w mediach społecznościowych.

Detalista podkreśla autonomię nowego magazynu w Plewiskach. Cały proces kompletowania i dostarczania zamówienia odbywa się w ramach jednego zespołu, bez pośredników. W przypadku świeżej żywności takie podejście jest niezbędne, by móc zagwarantować wysoką jakość i świeżość produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także