17.05.2018/13:09

Fundacja „Wawel z Rodziną” nagrodzi najlepsze projekty edukacyjne

Od 10 maja trwa konkurs Fundacji „Wawel z Rodziną”, w którym instytucje zajmujące się pracą z dziećmi mogą zdobyć dofinansowanie na realizację nowoczesnych projektów edukacyjnych.

Konkurs jest skierowany m.in. do organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń, szkół publicznych, młodzieżowych domów kultury, bibliotek oraz ośrodków pomocy społecznej.

Przedstawiciele tych instytucji powinni zgłosić swój pomysł na to, jak w innowacyjny sposób rozwijać zainteresowania, pasje i talenty dzieci. Konkurs jest połączony z akcją marki Wawel „Serce Rośnie”.

Głównym celem programu jest wspieranie innowacyjnych pomysłów, dzięki którym uda się wzbudzać wśród dzieci zapał do nauki oraz rozwijać ich pasje i zainteresowania.

- Fundacja „Wawel z Rodziną” wspiera działania społeczności lokalnych, które najlepiej wiedzą, jakie inicjatywy w zakresie edukacji dzieci sprawdzą się w ich środowisku – mówi Sylwia Warnecka, CSR manager w firmie Wawel. – Naszym celem jest stymulowanie najmłodszych do rozwijania swoich talentów i pasji, dlatego przeznaczamy środki uzyskane dzięki akcji „Serce Rośnie” na dofinansowanie tego obszaru, żeby pozwolić dzieciom w jeszcze ciekawszy sposób poznawać świat i poszerzać krąg zainteresowań – dodaje.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie program.fundacjawawel.pl/. Zgłoszenia można przesyłać do 6 czerwca 2018 roku.

To, ile środków na realizację projektów otrzymają wyłonione w konkursie organizacje, jest uzależnione od kwoty zebranej w akcji „Serce Rośnie” organizowanej przez Wawel.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.