19.11.2021/10:13

Fundusz CVC Capital Partners, właściciel sieci Żabka, przejmie od Unilevera globalny biznes herbaciany

Brytyjski Unilever sprzeda funduszowi CVC Capital Partners swój globalny biznes herbaciany Ekaterra, wyceniony na 4,5 mld euro. Tym samym koncern sfinalizuje proces wychodzenia z rynku herbaty, który trwał od ponad dwóch lat. Natomiast właściciel sieci Żabka zwiększy swoje portfolio produktów spożywczych – niedawno fundusz zdecydował się na wejście na rynek alkoholi mocnych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Nickt 25.11.2021

    To ty jeszcze pijesz te Liptony i inne marketowe herbaty? Kup prawdziwą herbatę cejlońską i zacznij pić herbatę. A nie jest to wcale jakiś straszny wydatek, niektóre gatunki zahaczają o ceny herbat w marketach.

  • Beka bekowa 19.11.2021

    Jezus, niech coś zrobią z tymi herbatami, bo to taki wyrzyg o miazga z odpadów liści herbaty w śmierdzących torebkach z mikroplastikiem, że tego pić nie można. Lipton już że 20 lat temu zszedł na psy. Saga zawsze miała taki poziom

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także