19.12.2017/14:19

Galeria Sandecja podsumowała 2017 rok

Kolejnych 20 umów, obejmujących 3500 m kw. powierzchni handlowej, powiększenia lokali kluczowych najemców, otwarcia sklepów w nowych aranżacjach oraz częściowy remodeling – to najważniejsze osiągnięcia Galerii Sandecja w Nowym Sączu w 2017 roku.

W kwietniu 2017 roku do dyspozycji klientów Galerii Sandecja została oddana strefa gastronomiczna, w której zastosowano strefowanie, z wyraźnym zróżnicowaniem miejsc siedzących na restauracyjne i kawiarniane oraz te dedykowane dzieciom.  Nowy foodcourt to również nowa oferta gastronomiczna. Znajdują się tutaj: jedyna w Nowym Sączu Telepizza, dotąd nieobecny w mieście Red Hot Chicken oraz koncept Fresh‘N’Fast. Ofertę uzupełniają: Doner Kebab i kawiarnie: Ice Cafe i Violet Cafe.

- Inwestycje poczynione w strefie foodcourt i powierzchniach wspólnych wpłynęły na postrzeganie obiektu przez najemców. Dzięki temu udało nam się porozumieć z nowymi markami z sektora mody jak i oferty dla dzieci. Na uwagę zasługuje przedłużenie umowy najmu z firmą New Yorker, powiększenie powierzchni dla CCC i Pako Lorente, który w Galerii Sandecja ma największy salon w Polsce – mówi Jarosław Lipiński, Dyrektor Działu Najmu i Rozwoju TK Development w Polsce.

Dodatkowo w sektorze mody TK Development zawarło umowę z Diverse, którego sklep jest tutaj największym w mieście. Nowymi najemcami są również: Książnica Polska, Swiss i Kruger&Matz. Oferta dla dzieci została natomiast wzbogacona poprzez uruchomienie Jupi Park - nowoczesnej strefy zabaw i otwarcie Małego Robinsona - sklepu z zabawkami. Na przedłużenie umowy najmu zdecydowali się przedstawiciele Pepco, Elegancji, a Triumph otworzył się na nowo w odnowionym lokalu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.