12.11.2019/10:28

Gang Słodziaków w Biedronce. Ostatni tydzień zbierania naklejek

Już tylko do niedzieli 17 listopada (a w praktyce do soboty 16 listopada, bo na niedzielę przypada zakaz handlu) klienci sklepów Biedronka mogą zbierać naklejki w ramach akcji z Gangiem Słodziaków. Promocja zostanie wtedy zakończona.

Odbiór maskotek możliwy będzie nieco dłużej. Pluszaki Słodziaków, Słodziaków Juniorów oraz książki wydawane będą w sklepach do 1 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Akcja Gang Słodziaków 2 trwa w Biedronce od 26 sierpnia. W trakcie ubiegłorocznej edycji do klientów dyskontowej sieci ponad 6 mln maskotek. Podobną liczbę maskotek wydano lub sprzedano w ramach kampanii Gang Świeżaków 2, a pierwsza edycja akcji o tej nazwie cieszyła się jeszcze większą popularnością (8 mln Świeżaków).

Maskotki dostępne w Biedronce okazały się tak dużym hitem, że właściciel sieci - firma Jeronimo Martins - wdrożył ten koncept promocyjny zimą 2019 r. również na rodzimym, portugalskim rynku, w supermarketowej sieci Pingo Doce (pod nazwą Bando do Bosque).

Jak wynika z badania "Brand Equity 2017" Nielsena, dzięki akcjom z pluszakami aż 40 proc. ankietowanych zadeklarowało, że odwiedza sklepy Biedronka częściej niż dawniej. To samo badanie wykazało, że aż 83 proc. respondentów oczekiwało od Biedronki kolejnych, podobnych kampanii lojalnościowych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zniesmaczona 23.11.2019

    w tych sklepach w Warszawie gdzie bylam nie ma slodziakow za naklejki ,po co tyle zbierac jak i tak nic z tego,nie wiadomo czy bedzie dostawa tych slodziakow

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.