21.11.2016/11:29

Gang Świeżaków Świątecznie. Rusza nowa akcja lojalnościowa Biedronki

Biedronka, zachęcona sukcesem kart lojalnościowych Moja Biedronka i akcji Gang Świeżaków, ma już kolejny pomysł na zwiększenie sprzedaży. Od czwartku 24 listopada aż do Wigilii Bożego Narodzenia w sklepach sieci prowadzona będzie nowa akcja: Gang Świeżaków Świątecznie. W jej ramach klienci zdobywać będą mogli już nie pluszaki, ale karty do gry oraz świąteczne naklejki do specjalnego albumu.

W okresie trwania akcji, robiąc zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, za każde wydane 40 zł klienci otrzymają dwie saszetki. Każda z nich zawierać będzie dwie naklejki i dwie karty do gry. W sumie do zebrania będzie 50 naklejek i 50 kart do gry.

Dodatkowo pojawi się specjalny album, do kupienia za 6,99 zł. Bezpłatnie otrzymać będzie można go natomiast przy zakupach za minimum 99 zł, dokonanych między 24 listopada a 30 listopada, z kartą Moja Biedronka. W albumie znajdzie się również specjalne pudełko na karty do gry, do samodzielnego złożenia przez klientów.

Sieć z oficjalnym komunikowaniem nowej akcji lojalnościowej ruszy lada dzień. - Świeżaki nie próżnują, przygotowują się do świąt, a do ich grupy dołączają przybysze z ciepłych krajów: banan Bruno i pomarańcza Pamela - usłyszą klienci sieci Biedronka w reklamach.

Poprzednia, pierwsza edycja Gangu Świeżaków zakończyła się 20 listopada, czyli w minioną niedzielę. Akcja okazała się tak popularna, że w wielu sklepach zabrakło maskotek oraz naklejek potrzebnych do ich zdobycia, wydawanych przez kasjerów. Jednocześnie handel Świeżakami kwitnie w internecie. W związku z niezadowoleniem części klientów, Biedronka zmuszona została do wydania oświadczenia w tej sprawie.

- Niezależnie od tego, że w regulaminie zastrzegliśmy możliwość braku dostępności maskotek w danej placówce, jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna - poinformowało biuro prasowe Jeronimo Martins, właściciela Biedronki.

O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli firma informuje swoich klientów bezpośrednio w sklepach oraz za pośrednictwem strony internetowej biedronka.pl. Zgodnie z regulaminem akcji, odbiór maskotek miał trwać do 4 grudnia, jednak nie można wykluczyć, że w związku z pojawiającymi się utrudnieniami w całej Polsce, termin ten zostanie wydłużony.

Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • marti 27.11.2016

  fajni nawet

 • kolo 26.11.2016

  Osrać Biedronkowych oszustów

 • Alvarro 24.11.2016

  Te świeżaki okazały się żyłą złota dla Biedronki. Psychologii ludzkich działań nigdy nie zrozumiesz...

 • Patriota 22.11.2016

  Komunistom nie przeszkadza że kupują w Biedronce i dorabiają Portugalczyka, który jest jej właścicielem. Kupowałem w Biedronce dopóki nie wiedziałem że to nie polska sieć.
  Mamy chyba dość okradania i mamienia nas świeżakamy i innymi świństwami

 • many 22.11.2016

  Zwietrzyli kasę to kontynuują akcję ze świeżakami, co im się dziwić. Każdy by tak zrobił.

 • ann 22.11.2016

  przecież swiezaki sa rakotwórcze i je wycofali...

 • ??? 22.11.2016

  ~`toffi - przecież nikt Cię nie zmusza do robienia zakupów w Biedronce.

 • toffi 21.11.2016

  superrrr, znowu będą kolejki jak za prl-u przy kasie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.