31.05.2017/11:37

GK Specjał gościła ponad 1000 kupców na Dniu Handlowca

W piątek 26 maja br. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster odbył się już po raz trzeci Dzień Handlowca – spotkanie o charakterze targowym zorganizowane przez oddział rzeszowski Grupy Kapitałowej Specjał. Specjalną ofertę handlową przygotowało ponad 110 wystawców z branż FMCG i HoReCa. W imprezie udział wzięło ponad 1000 kupców współpracujących na co dzień z GK Specjał.

Ponad 1000 klientów handlu tradycyjnego przyjechało na Dzień Handlowca, organizowany przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe PSH Nasz Slep oraz LD Holding. Tym razem swoją ofertę handlową zaprezentowało ponad 110 wystawców, którzy na tę okazję przygotowali specjalne promocje i rabaty. Największą sprzedaż w czasie trwania targów odnotowali m.in.: Maspex Wadowice, JDE, Nałęczów Zdrój ( Cisowianka), King Oscar, Carlsberg oraz Stock.

Dzień Handlowca był kolejną szansą, aby handlować, wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty biznesowe.  Handlowali przedstawiciele branż FMCG i HoReCa. Zachętą do zawierania transakcji dla właścicieli sklepów były z pewnością atrakcyjne promocje i niższe ceny. Pojawiły się również nowości. Wielu producentów przeprowadziło także degustacje i pokazy kulinarne w plenerze. Aby dodatkowo wzmocnić handel, organizator przygotował akcję sprzedażową, w ramach której uczestnicy otrzymywali oryginalną koszulkę z podpisami siatkarzy drużyny Asseco Resovia Rzeszów, która była w ostatnim sezonie sponsorowana przez PSH Nasz Sklep.

Dodatkowo w programie części handlowej zaplanowano blok pokazów – Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wakacji? – przygotowany przez Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego. Z kolei Cezal Rzeszów na swoim stoisku zaprezentował nowości asortymentowe, a Specjał Finanse przedstawił aktualne promocje i rabaty związane z branżą finansową.

W czasie wydarzenia odbyła się również Rada Nadzorcza PSH Nasz Sklep, Walne Zgromadzenie akcjonariuszy oraz zebranie franczyzobiorców. Wieczorem odbył się tradycyjny Bal Handlowca, w którym udział wzięło ok. 470 osób – klientów, producentów, przedstawicieli prasy branżowej. Prezes zarządu GK Specjał Krzysztof Tokarz wręczył partnerom biznesowym szereg wyróżnień za dobrą współpracę handlową, a pracownikom za wkład i zaangażowanie w rozwój firmy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.