10.02.2020/08:11

GK Specjał z nowym biurem w Rzeszowie

Grupa Kapitałowa Specjał wybudowała nowy budynek, administracyjny wyposażony również w część magazynową. Jest to kolejna inwestycja firmy, która zwiększy możliwości logistyczne. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie.

- Nowy budynek dla firmy Specjał stanowi kolejny krok do wzrostu obrotów i budowania przewagi konkurencyjnej, czyli realizowania przyjętej strategii rozwoju – tłumaczą przedstawiciele grupy.

Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 2 tys. mkw. Część biurową stanowi 1071 mkw., z kolei magazyn 904 mkw. Na część administracyjno-socjalną przeznaczono 100 mkw.

Jak podkreśla Specjał w komunikacie, grupa „konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zorientowaną na wzrost obrotów i zwiększenie sprzedaży”.

- Już w zeszłym roku firma zintensyfikowała swoje działania na rynku poprzez otwarcia nowych oddziałów, czy zmianę lokalizacji. Wszystkie te elementy mają na celu wzmocnienie potencjału firmy oraz jej pozycji na rynku – napisano.

Przypomnijmy, że - według danych z końca listopada ub.r. - sieci franczyzowe GK Specjał, takie jak Nasz Sklep, Livio, czy Rabat Detal, mają już ponad 8700 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.