28.09.2018/09:53

GK Specjał zajmuje lokalizację po Bać-Polu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Grupa Kapitałowa Specjał uruchomiła we wrześniu nowy oddział dystrybucyjny. Hala w samoobsługowym systemie Cash & Carry ruszyła w Ostrowcu Świętokrzyskim, w miejscu, w którym do lipca tego roku funkcjonował oddział Bać-Polu.

Hala hurtowa Specjału zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 30c. Obiekt dysponuje powierzchnią sprzedaży 1 640 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 200 mkw.

Prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz podkreślił w trakcie otwarcia, że powstanie nowego obiektu, było możliwe dzięki wsparciu klientów. Wielu z nich zrobiło zakupy w dniu otwarcia obiektu.

- Otwarcie oddziału Specjał w Ostrowcu było bardzo dobrze zorganizowane. Szybka , miła obsługa ,fajni ludzie ,klientów było tak dużo ,że brakowało wózków. Format Cash & Carry bardzo mi odpowiada ale również mogę skorzystać z platformy e-hurtownia i dostawy na miejsce Skorzystałem z wielu promocji ,oraz ze świetnego poczęstunku - komentowała Aneta Kałuża właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowego.

- Hurtownia posiada w swojej ofercie wszystkie największe marki i produkty regionalne. Po za tym wypełnili lukę na rynku świętokrzyskim. Ceny są dobre ale liczy się również atmosfera, szybkość obsługi i atrakcyjność oferty jaką posiadają – dodała Marianna Chodakowska prowadząca sklep spożywczo-przemysłowy.

GK Specjał od ponad 27 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, dzięki której osiągnęła tak wysoką pozycję na rynku FMCG jak obecnie. Najważniejszym celem jaki rzeszowski dystrybutor stawia przed sobą jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej. Firma należy do czołówki najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Wyrazem tego jest uruchomienie kolejnego oddziału. Tak więc aktualnie Grupa Kapitałowa Specjał prowadzi działalność już w 13 oddziałach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.