17.03.2021/13:00

Glovo i rynek delivery, Polski Standard Płatności, wydatki konsumpcyjne Polaków. Obejrzyj nowy odcinek Wiadomości Handlowych [WIDEO]

W najnowszym, piątym już odcinku programu Wiadomości Handlowe rozmawialiśmy z zaproszonymi gośćmi o złotym czasie rynku delivery oraz o tym, że koronawirus mocno namieszał w wydatkach konsumpcyjnych Polaków. Zastanowiliśmy się również nad kwestią bijących kolejne rekordy płatności gotówkowych, które w pandemii zwiększają bezpieczeństwo zakupów.

Wiadomości Handlowe tworzone są przez naszą redakcję we współpracy z Telewizją BIZNES24. Gospodarzem programu jest Michał Kokoszkiewicz.

Oglądaj premierowe emisje kolejnych odcinków w każdą środę w godz. 10.30-11 na antenie BIZNES24. Wszystkie odcinki będą także dostępne na portalu www.wiadomoscihandlowe.pl.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także