06.09.2018/11:21

Goodie wchodzi w nowy biznes

Użytkownicy bezpłatnej aplikacji zakupowej Goodie i strony internetowej firmy, od poniedziałku 10 września będą mogli korzystać z nowej funkcji – cashback – pozwalającej na otrzymanie zwrotu części pieniędzy wydanych w niemal tysiącu sklepów internetowych.

Otwarta dla wszystkich użytkowników platforma zakupowa Goodie, uruchomiona przez Bank Millennium pod koniec 2016 r., zaczęła swoją działalność od agregowania i prezentowania użytkownikom zniżek i promocji, dostosowanych do ich preferencji i miejsca, w którym się znajdują. Kolejnym etapem było udostępnienie możliwości zakładania kart lojalnościowych galerii handlowych w aplikacji Goodie i, w ramach współpracy z markami, rozpoczęcie oferowania użytkownikom Goodie dostępnych tylko dla nich promocji.

10 września Goodie wejdzie w kolejny etap rozwoju, udostępniając program cashback. – Wprowadzenie cashback to odpowiedź na potrzeby powiększającego się grona polskich smart shopperów – mówi Wojciech Grudzień, prezes zarządu Millennium Goodie.

W programie jest już około 1000 partnerów z różnych branż, m.in. odzieżowej, technologicznej, spożywczej, wnętrzarskiej czy gastronomicznej. Sieć usługodawców współpracujących z Goodie stale się poszerza. W zależności od wyboru konkretnego sklepu, można liczyć na zwrot nawet do 25 proc. wartości transakcji. Przeważnie jego wysokość wynosi, w zależności od marki sklepu i kategorii danego produktu, od 2 do 15 proc.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.