17.04.2020/11:50

Graal wesprze działalność szpitala w Wejherowie

W trosce o lokalną społeczność, kierując się potrzebą niesienia pomocy w walce z dynamicznie rozwijającą się pandemią, zarząd Grupy Kapitałowej Graal zdecydował się przekazać 1 proc. swoich zysków za kolejne miesiące, poczynając od kwietnia 2020, na rzecz Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.

– Naturalną myślą dla nas było zwrócenie się do Szpitala w Wejherowie z propozycją wsparcia. Choć nasze produkty są obecne na półkach całego świata, to bardzo mocno czujemy się związani ze społecznością lokalną, z której się wywodzimy. Trawestując znane powiedzenie, można powiedzieć, że działamy zarówno globalnie i lokalnie – powiedział Bogusław Kowalski, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Graal. 

Grupa przeznaczy na ten cel 1 proc. swoich zysków za kolejne miesiące, uwzględniając również kwiecień 2020 r. W akcji udział biorą wszystkie marki należące do Grupy Kapitałowej Graal, tj.: Graal, Salatino, SuperFish, JemFair i Kuchnia Staropolska.

Nie są to jedyne działania wspierające społeczność lokalną prowadzone przez firmę. W zeszłym tygodniu MOPS w Starogardzie Gdańskim otrzymał ponad 12000 gotowych dań, marynat, które zostały rozdysponowane pośród najbardziej potrzebujących.

– W naszych zakładach zaostrzyliśmy już i tak wysokie standardy bezpieczeństwa, dbając nie tylko o zagwarantowanie utrzymania dostaw dla naszych klientów, a w rezultacie zabezpieczenia zakupów konsumentów, ale też mając na uwadze zdrowie naszych pracowników, których rola jest jeszcze większa niż zazwyczaj i którym jesteśmy bardzo wdzięczni, bo bez nich ta pomoc byłaby niemożliwa –  dodajeBogusław Kowalski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.