03.06.2016/10:10

Graham O'Connor nowym prezesem sieci Spar

Spar International, globalny oddział sieci Spar, ma nowego prezesa. Został nim Graham O'Connor, sprawujący funkcję dyrektora generalnego sieci Spar w regionie południowoafrykańskim. O'Connor na najważniejszym stanowisku w grupie zastąpi Leo Crawforda, który przewodził Spar International od 2005 r. - poinformowała spółka w komunikacie.

Informacja o zmianie prezesa ogłoszona została podczas 61. Międzynarodowego Kongresu Spar, jaki odbył się w ubiegłym tygodniu w norweskim Bergen. Wydarzenie zgromadziło 290 delegatów z 38 krajów, rozsianych po czterech kontynentach.

Nowy prezes Spar International posiada doświadczenie w zarządzaniu zarówno detalem, jak i hurtem. O'Connor od stycznia 2014 r. sprawuje funkcję dyrektora generalnego Spar na region południowoafrykański, a przedtem pełnił stanowisko dyrektora zarządzającego Spar w jednym z afrykańskich regionów.

W Polsce sieć Spar obecna jest od 1996 r. Od 2010 r. sklepy Spar i Eurospar funkcjonują w ramach Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.