08.12.2020/16:03

Grudzień jest wyjątkiem. Dalszego luzowania zakazu handlu w niedziele nie będzie

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył na konferencji prasowej, że jeśli chodzi o handlowe niedziele, to grudzień jest wyjątkiem, a w przyszłym roku znoszenia zakazu handlu nie będzie – czytamy na money.pl.

Morawiecki podkreślił, że niedziela handlowa 6 grudnia to wyjątek i pozostanie wyjątkiem, który miał na celu rozładowanie ruchu w handlu detalicznym, by liczba zakażeń była jak najniższa. Dodał, że w pozostałych miesiącach przyszłego roku rząd nie zamierza „takich zasad wprowadzać”.

Jeszcze rano w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, ujawniła, że trwają rozmowy w sprawie ponownego zawieszenia zakazu handlu, tym razem w niedzielę 27 grudnia.

Więcej na money.pl

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Klej 11.12.2020

    Ty chyba jesteś tym bachorem

  • David 10.12.2020

    I bardzo dobrze że będą zamknięte, nic tylko całe rodziny widzę z bahorami łażące i macające wszytko po kolei be tylko czas zleciał i kupią sobie po lizaki i 1kg mąki, ale na zakupach byli

  • inga 08.12.2020

    NIEDZIELA JEST OD WYPOCZYNKU, A NIE OD ZAKUPÓW. ZWŁASZCZA NIEDZIELA POŚWIĄTECZNA

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także