01.09.2020/12:39

Grupa Chorten wzmacnia zachodnią flankę. Nowe biuro i potrójny transfer specjalistów z Coca-Coli

Grupa Chorten w ramach ekspansji ogólnopolskiej wzmacnia siły na zachodzie Polski. W nowym biurze sieci, zlokalizowanym w Zielonej Górze, powstał zespół, który będzie rozwijał struktury sieci w województwach zachodniej Polski. Do zespołu dołączyły właśnie trzy nowe osoby, które doświadczenie w handlu zdobywały w Coca-Coli.

Makroregion Zachód Grupy Chorten w ostatnich dniach zyskał nowy adres w Zielonej Górze. W utworzonym biurze będzie można m.in. podpisywać umowy partnerskie ze sklepami, spotykać się tu będą koordynatorzy rozwoju regionu. W ciągu miesiąca do zespołu dołączyły trzy kolejne osoby.

Andrzej Dorniak, który blisko 2,5 roku pracował w Coca-Coli odpowiada obecnie za rozwój sieci sklepów i dystrybucji w województwie lubuskim w powiatach strzelecko-drezdeneckim i międzyrzeckim oraz za część Wielkopolski – powiaty nowomyjski, szamotulski, grodziski, wolsztyński, kościański, leszczyński, rawicki, gostyński, śremski, obornicki, czarnkowsko-trzcianecki i pilski.

Z kolei Michał Sarnowski, który w Coca-Coli pracował przez 2 lata, zajmie się drugą częścią Wielkopolski. Pod jego opieką mają być nowe sklepy wchodzące do Grupy Chorten w obrębie powiatów takich jak: złotowski, chodzieski, wągrowiecki, gnieźnieński, wrzesiński, średzki, jarociński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, kępiński, kaliski, turecki, kolski, słupecki, pleszewski oraz Konina.

Łukasz Peszko, z najdłuższym, bo 5-letnim stażem w Coca-Coli, odpowiadać będzie jako koordynator regionu za całe województwo zachodniopomorskie.

Całym zachodnim makroregionem od dwóch miesięcy kieruje Dawid Zamora. Dzięki tym działaniom Grupa Chorten weszła ze swoją działalnością skierowaną do polskich niezależnych właścicieli sklepów w zasięg ogólnopolski. Wspólną inicjatywę kupiecką tworzy już niemal 2000 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także