04.02.2020/12:19

Grupa Muszkieterów restrukturyzuje się i zamyka sklepy, ale obroty sieci Intermarche i Bricomarche w Polsce w 2019 r. wzrosły

Grupa Muszkieterów zakończyła 2019 roku wysokimi obrotami na poziomie 7,74 mld zł. Oznacza to wzrost o prawie 270 mln zł rok do roku, czyli o 3,6 proc. Wypracowane wyniki są efektem wytężonej pracy polskich, niezależnych przedsiębiorców prowadzących sklepy pod szyldami Intermarché i Bricomarché. Wzrost obrotów jest również potwierdzeniem skuteczności konsekwentnie przeprowadzanej od dwóch lat transformacji, związanej z dynamiką rynku handlowego i oczekiwaniami klientów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Dark 08.02.2020

  Wzrost obrotu na budowlance, czy na paliwach?
  Bo na spożywce na pewno nie?

 • pita 04.02.2020

  Wzrost obrotów o 3,6 %? Jaki to sukces jak inflacja (wzrost cen) w grudniu 2019 w ujęciu rocznym wyniosła 3,4%. Jaki jest więc realny sukces Intermarche? Uważam, że bardzo mały, albo nie ma go zupełnie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.