20.12.2021/11:56

Obroty sieci Intermarche i Bricomarche przekroczyły już 8 mld zł. Marc Dherment, Grupa Muszkieterów: Będzie znacznie więcej!

Grupa Muszkieterów w okresie styczeń - listopad br. wygenerowała obroty na poziomie 8 miliardów złotych, co jest wynikiem o 200 milionów złotych lepszym niż za cały 2020 rok. Oznacza to prawdopodobny wzrost o blisko miliard złotych w skali pełnego roku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Trojan 21.12.2021

    Ted, masz rację. Tam głównie Bricomarche ciągnie rozwój, Intermarche to kolos na glinianych nogach. Propaganda, prawie jak w TVPis :-)

  • Ted 20.12.2021

    Obroty wzrosły o 10%, a jaką mamy na koniec roku inflację? Otóż szacowana jest na 7,7%. No to o ilę tak naprawdę "urośli" Muszkieterowie? Policzcie sami. Znowu opowiadanie o niebywałym sukcesie i rozwoju. Nowe sklepy w tym roku otwarte przez Intermarche to głównie reaktywację placówek zamkniętych w latach poprzednich jako nierentowne. Kogo chcecie nabrać na te bajki???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.