24.08.2017/14:27

Grupa Muszkieterów zapłaci 500 zł za polecenie nowego pracownika

Grupa Muszkieterów zamierza płacić po 500 zł swoim pracownikom, którzy przyczynią się do pozyskania nowej osoby do pracy w magazynach grupy. Operator sklepów Intermarche i Bricomarche kampanię wspierającą zatrudnienie w grupie określa mianem "programu rekomendacyjnego 500+".

Jednocześnie z wprowadzeniem własnego programu 500+, Muszkieterowie ruszają z kampanią rekrutacyjną, której celem jest pozyskanie do pracy w magazynie centralnym Grupy Muszkieterów w Swadzimiu. Kampania, która potrwa do końca października, ma zasięg lokalny. Grupa Muszkieterów liczy na dotarcie do potencjalnych kandydatów za pośrednictwem prasy, internetu, druku i mobili.

Przypomnijmy, że w lipcu wystartowała podobna akcja sieci Biedronka, o czym informowaliśmy na portalu wiadomoscihandlowe.pl jako pierwsi. Dyskonter w ramach programu "Polecam Biedronkę" oferuje swoim pracownikom jednorazowy dodatek w wysokości 1 tys. zł brutto, jeśli polecą oni firmie nowego pracownika, a ten przepracuje w sieci przez co najmniej rok. W przypadku krótszego stażu pracy, nagroda będzie mniejsza. W odróżnieniu od najnowszego projektu Muszkieterów, biedronkowa akcja dotyczy stanowiska sprzedawcy-kasjera.

Jeszcze w 2016 r. za polecanie pracowników do pracy zaczęła płacić sieć Tesco. W tym wypadku nagrodą za przyciągnięcie do sieci nowej osoby był bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Tesco. Brytyjska sieć sugerowała swoim pracownikom "rekomendowanie swoich bliskich na wolny etat, pełny lub niepełny, w dowolnym sklepie, biurze lub centrum dystrybucji". W takim wypadku nagroda miała być wyższa.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • aga 24.08.2017

    Adaś Płuciennik to taki kochany i szlachetny mój skarb.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.