08.02.2018/09:45

Grupa Specjał uruchamia sklep internetowy z ofertą dla detalistów

Sklep online zarządzany jest przez Specjał Finanse, spółkę zależną GK Specjał. W ofercie znajduje się wybór sprzętu elektronicznego i akcesoriów gsm. Co do zasady klientami sklepu mają być detaliści współpracujący z GK Specjał.

E-sklep Specjału oferuje laptopy i tablety, telefony, routery i modemy LTE, a także wybór gadżetów elektronicznych i akcesoriów gsm. Można w nim dokonywać zakupów detalicznych i hurtowych. Powyżej określonej kwoty zamówienia klienci mogą negocjować ceny. Specjał Finanse oferuje ponadto możliwość dokonania zakupów ratalnych.

Co do zasady sklep jest przeznaczony dla franczyzobiorców i detalistów współpracujących z Grupa Kapitałową Specjał, jednak z regulaminu wynika, że klientem e-sklepu może zostać każda firma lub dorosła osoba fizyczna.

Spółka Specjał Finanse powstała w grudniu 2014 r., z zadaniem zapewnienia wszystkim klientom GK Specjał "fachowego wsparcia oraz dostępu do najlepszych ofert na rynku". Firma oferuje m.in. usługi finansowe, ubezpieczenia, a także możliwość zakupów grupowych usług telekomunikacyjnych czy energii

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.