01.10.2020/14:11

Grycan najnowszym partnerem Too Good To Go w Polsce

Od października użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą odbierać paczki z produktami z 14 lokali sieci Grycan. Lodowa marka to najnowszy - po m.in. Carrefourze i BP - partner aplikacji w naszym kraju.

Too Good To Go to "aplikacja zero waste", która daje szansę niesprzedanym produktom, ma już ponad 1300 partnerów biznesowych w całej Polsce. Klienci zamawiają w aplikacji pakiet-niespodziankę (z produktami, które w innym wypadku by się zmarnowały) za niewielką kwotę i odbierają go o wyznaczonej godzinie po cenie znacznie niższej od "regularnej".

Od startu aplikacja Too Good To Go w Polsce w lipcu 2019 roku pozyskała ona ponad 300 tys. użytkowników. Aplikacja pozwala na zamawianie dań i artykułów spożywczych m.in. ze Starbucks, Costa Coffee, Green Caffe Nero, Pizza Hut, A. Blikle, North Fish, sieci hoteli Arche, Accor i Radisson Blu, restauracje, kateringi dietetyczne, klubokawiarnie, małe kawiarenki, ale też piekarnie czy osiedlowe warzywniaki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także