10.01.2021/08:57

Grzegorz Rogaliński nowym szefem Exorigo-Upos S.A

Grzegorz Rogaliński został nowym prezesem zarządu firmy Exorigo-Upos S.A, która od 20 lat dostarcza rozwiązania IT dla branży retail.

Grzegorz Rogaliński od początku swojej kariery związany jest z sektorem IT. Przez ponad 11 lat wspierał rozwój Oracle w Polsce, a od 2004 roku kierował polskim oddziałem SAP. W ostatnim czasie był członkiem zarządu Diebold Nixdorf.

Exorigo-Upos S.A. tworzy zespół ponad 1000 ekspertów, m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Od ponad 20 lat dostarcza zaawansowane i kompleksowe rozwiązania IT. Firma realizuje m.in. projekty z zakresy wdrażania systemów click&collect, wspólnych programów lojalnościowych czy oprogramowania dla elektronicznych etykiet cenowych. Dodatkowo posiada 400-osobowy serwis, który oferuje pełen wachlarz usług, w tym on-site.

Spółka wspiera też swoich klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Posiada własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach czy Słowacji.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Majka 12.01.2021

    Ogromne gratulacje! Miło widzieć, że polska firma jest tak potężna w zasoby ludzkie, wiedzę i technologię.

  • Hanna 10.01.2021

    Gratulacje! Grzegorz to skuteczny lider, z ogromną wiedzą o branży IT.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także